Kaip išsirinkti tinkamą kraiką triušiams, jūrų kiaulytėms, šinšiloms, degu, žiurkėnams, žiurkėms, smiltpelėms ir pelėms

person Autorius: Yzipet list Kategorija: Apie graužikus Data: comment Komentarai: 0 favorite Paspaudimai: 123
Kaip išsirinkti tinkamą kraiką triušiams, jūrų kiaulytėms, šinšiloms, degu, žiurkėnams, žiurkėms, smiltpelėms ir pelėms

Saldaus miego paslaptys! Kol vieni miega įsisukę satino pataluose, kiti renkasi medvilnę. Yra ir tų, kurie saldų miegą atranda tik po sunkia antklode.

Mes renkamės tai, kas patogiausia mūsų miegui, bet ar susimąstome, kas patogiausia mūsų augintiniams?

Su BUNNY patalyne Jūsų triušis, jūrų kiaulytė, šinšiliukas, žiurkėnas, degutis miegos (ir gyvens!) lyg ant debesies! Svarbiausia - tinkamai pasirinkti.

Kaip pasirinkti tinkamiausią kraiką žiurkėnui?

Siūlomi du variantai:

1. BUNNY active kraikas - kraiku užpildome 10 cm ir keičiame kas dvi savaites.

2. Miksuojame BUNNY linum kraikas (pilame 5-8 cm) + BUNNY cotton kraikas - pilame 5 cm ir keičiame kas 2 savaites.

Kaip pasirinkti tinkamiausią kraiką triušiams ir jūrų kiaulytėms?

Galite rinktis iš dviejų variantų:

1. BUNNY absorber kraikas (pilame 2 cm) ir keičiame kas dvi savaites + BUNNY comfort (pilame 3-5 cm ir keičiame pagal poreikį, jį rekomenduojame naudoti kartu su absorber)

2. BUNNY cosy kraikas - juo užpildome 3-5 cm ir keičiame kas dvi savaites.

Kaip pasirinkti tinkamiausią kraiką smiltpelėms ir pelėms?

Peliukams siūlomi du variantai:

1. BUNNY active kraikas - smiltpelėms naudokite 30 cm ir keiskite kas 3 savaites, pelėms - 10 cm ir keiskite kas 2 savaites.

2. BUNNY linum kraikas (pilame 5-8 cm ir keičiame kas dvi savaites) + BUNNY cotton kraikas (smiltpelėms pilame 30 cm ir keičiame kas 4 savaites, pelėms pilame 10 cm ir keičiame kas dvi savaites).

Kaip pasirinkti tinkamiausią kraiką žiurkėms?

Žiurkėms taip pat siūlomi du kraikų variantai:

1. BUNNY absorber kraikas (pilame 2 cm ir keičiame kas dvi savaites) + BUNNY active kraikas žiurkėms (pilame 5 cm ir keičiame kas dvi savaites)

2. BUNNY cosy kraikas - pilame 3-5 cm sluoksnį ir keičiame kas 2 savaites.

Kaip pasirinkti tinkamiausią kraiką šinšiloms?

Šinšiliukams rekomenduojami du kraikų variantai:

1. BUNNY absorber - pilame 2 cm ir keičiame kas dvi savaites

2. BUNNY cosy - pilame 3-5 cm ir keičiame kraiką kas dvi savaites.

Kaip pasirinkti tinkamiausią kraiką degu?

Degučiams siūlomi du kraikų variantai:

1. BUNNY comfort, kurio pilama 10 cm ir keičiamas pagal poreikį arba;

2. BUNNY linum kraikas (pilame 5-8 cm ir keičiame kas dvi savaites) + BUNNY hanf, kurio pilame 10 cm ir keičiame kas dvi savaites.

Kuo ypatingi ir skiriasi BUNNY kraikai graužikams ir triušiams?

LINUM kraikas yra pagamintas iš natūralaus lino pluošto. Tai suteikia Jūsų augintiniui maksimalų komfortą - sausą, patogų paviršių gulėti ir judėti. Jis yra minkštas pėdutėms, mažai dulkantis ir saugus kvėpavimo takams, itin gerai sugeria, išgrynintas penkis kartus, ekonomiškas ir biologiškai suyrantis.

COSY kraikas graužikams yra itin minkštas natūralus šiaudų kraikas. Sulaiko drėgmę ir kvapus, o dėl didelio sugeriamumo yra labai ekonomiškas pasirinkimas. Jis užtikrina sausą paviršių, sugeria nemalonius kvapus, greitai ir paprastai išvalomas, biologiškai suyrantis.

ABSORBER kraikas graužikams ir triušiams pasižymi maksimaliu sugeriamumu ir patikimai neutralizuoja kvapus. KArtu su kitos rūšies BUNNY kraikais sukuria ilgam laikui malonią atmosferą ir užtikrina sausiausią patalynę net kelias savaites. Puikus pagrindas, skirtas naudoti su kitais kraikais-itin gerai sugeria, augintinio vieta ilgai išlieka sausa-sugeria nemalonius kvapus-mažai dulkantis, todėl švelnus augintinio kvėpavimo sistemai-greitai ir lengvai valomas-biologiškai suyrantis.

COMFORT kraikas graužikams sudarytas iš buko medieno granulių, kanapių bei lino pluoštų. Minkštas kraiko paviršius kviečia iškart atsipalaiduoti. Kombinuojamas kartu su ABSORBER kraiku ilgai išlieka sausas ir gaivus. Skatina natūralų augintinių elgesį - raustis, kapstytis. Ilgai išlieka gaivus ir sausas, kai naudojamas kartu su ABSORBER. Minkštas ir jaukus. Mažai dulkantis kraikas. Biologiškai suyrantis. Gerai sugeriantis.

ACTIVE kraikas graužikams sujungia daugybę išskirtinių produkto savybių viename - puikiai sugeriantis, itin minkštas mažoms pėdutėms, idealiai tinka stabilių tunelių statybai. PAgamintas iš lino pluošto, šiaudų granulių, pušies šerdies. Skatina natūralų augintinio elgesį - raustis, kapstytis. Mažai dulka, todėl yra saugus kvėpavimo sistemai.

HANF kraikas graužikams yra iš natūralaus kanapių pluošto. Suteikia sausą, maloniai minkštą paviršių vaikščiojimui ir gulėjimui ypač jautriems augintiniams. Jis yra malonus odai ir kailiui. Gerai sugeria drėgmę. Biologiškai suyra. Švarus ir mažai dulkantis. Pagamintas iš greitai atsinaujinančios žaliavos.

COTTON kraikas gaminamas atskiriant medvilnės pluoštus, prilipusius prie medvilnės sėklų. Šie natūralūs pluoštai yra ypač minkšti, šilti ir gerai sulaiko drėgmę bei kvapus. Idealiai tinka gulto sukimui. Švarus ir mažai dulkantis. Biologiškai suyra.

Komentarai

Komentarų kol kas nėra

Palikite savo komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis