Žirgų pašaro papildas gelapony magnesiumpony

Preparatas skirtas stresą patiriantiems (mokymai, transportavimas, svetima ir nepažįstama aplinka, bendravimas su nepažįstamais žmonėmis, triukšmas, varžybos), neramiems ir nesugebantiems sutelkti dėmesio, pernelyg didelio jautrumo ir aktyvumo žirgams.

Pakuotė: 3 kg
111,80 €
Kiekis
Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

Magnesiumpony® - tai specialus pašaro papildas su magniu ir kitais elementais, būtinais teisingam žirgų nervų sistemos funkcionavimui. Preparatas skirtas stresą patiriantiems (mokymai, transportavimas, svetima ir nepažįstama aplinka, bendravimas su nepažįstamais žmonėmis, triukšmas, varžybos), neramiems ir nesugebantiems sutelkti dėmesio, pernelyg didelio jautrumo ir aktyvumo žirgams. Magnio netekimas su prakaitu ir jo išeikvojimas lenktynių sezono metu silpnina  nervų sistemą, didina stresą, mažina dėmesį ir blogina judesių koordinaciją.  

Magnis  - būtinas teisingam nervų sistemos funkcionavimui, jo trūkumas sukelia nervų sistemos dirglumą ir organizmo fizinį nestabilumą. Taurinas - tai amino rūgštis, kuri optimizuoja smegenų ir raumenų sąveiką ir sumažina fizinį nuovargį, atsirandantį dėl ilgalaikio fizinio krūvio. Cinkas - tai elementas teigiamai veikiantis centrinę ir periferinę nervų sistemas. Lecitinas pagreitina nervinių impulsų perdavimą smegenims ir, tuo būdu, pagerina raumenų koordinaciją. Vitaminas C ir B grupės vitaminai pasižymi antistresiniu efektu ir padeda pašalinti nervinius negalavimus ir nuovargį.

 Paskirtis:

• nervų sistemos apsaugai ir maitinimui;

• nervų ir raumenų dirglumi mažinti;

• nuraminimui ir dėmesio sutelkimui; 

• streso pašalinimui.

Sudedamosios dalys: kolageno hidrolizatas, augalinės kilmės lecitinas, taurinas, magnio oksidas, vitaminas B12, vitaminas B6, vitaminas C, Bioplex cinko chelatas, kalcio pantotenatas, aspartamas.

50g. normos sudėtis: kolageniniai peptidai CHP 12300 mg, magnis 6000 mg, cinkas 155 mg, lecitinas 10000 mg,

taurinas 10000 mg, vitamínas B5 500 mg, vitamínas B6 500 mg, vitamínas B12 5 mg, vitamínas C 500 mg.

Dienos norma: 500 kg žirgui - 50 g (kiekvienam 100 – ui kg/10 g papildo).

Kaip naudoti? Žirgams - 3 matuojamuosius indelius, kumeliukams 1,5 matuojamojo indelio per dieną.

Numatomą duoti papildo kiekį reikia užpilti ant pašaro (sėlenos, avižos, kombinuotieji pašarai), sudrėkinti vandeniu ir gerai išmaišyti, kad papildas tolygiai pasiskirstytų. Papildą reikėtų duoti mažiausiai 2 savaites. Optimalus vartojimo laikas - 4 savaitės.  Net trumpalaikis (2 – 3 dienų) papildo naudojimas prieš numatomą stresą (pervežimas, sportinės varžybos) veikia naudingai.  Papildą galima naudoti ir ilgą laiką. Reikalui esant, dienos normą galima padidinti 3 kartus ir preparatą duoti ryte, vidurdienį ir vakare.

Produkto forma: milteliai.

Galimos pakuotės: 1.5 kg, 3 kg

10 kg pakuotė užsakoma: +370 656 93284 (pristatymas per 2 savaites) 

Galiojimas: 24 mėnesiai nuo pagaminimo datos

Laikymo sąlygos: vėsioje ir sausoje vietoje

Pastaba: preparate nėra medžiagų, priskiriamų žirgų dopingui. Produkto naudojimas yra saugus ir neribojamas pasiruošimo varžyboms ir jų metu.

GPMAG3000

Charakteristikos

Papildų paskirtis
Nervų ir raumenų dirglumui mažinti
Nervų sistemos apsaugai ir maitinimui
Streso pašalinimui
Papildų forma
Milteliai

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: