Žirgų pašaro papildas gelapony fast

Gelapony Fast turi unikalųjį Boswellin® (ekstraktas iš Boswellia Serrata – Pluoštinė Bosvelija) ir kompleksą aktyviųjų komponentų, kurie teigiamai veikia uždegiminius procesus sąnarių, raiščių bei sausgyslių audiniuose, pagerindami jų aprūpinimą krauju ir, tuo pačiu, audinius maitinančiomis ir juos apsaugančiomis medžiagomis. 

Pakuotė: 600 g
53,99 €
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

Gelapony Fast turi unikalųjį Boswellin® (ekstraktas iš Boswellia Serrata – Pluoštinė Bosvelija) ir kompleksą aktyviųjų komponentų, kurie teigiamai veikia uždegiminius procesus sąnarių, raiščių bei sausgyslių audiniuose, pagerindami jų aprūpinimą krauju ir, tuo pačiu, audinius maitinančiomis ir juos apsaugančiomis medžiagomis. Šie komponentai didina sąnarių lankstumą ir mažina sąnarių skausmą tiek ramybės metu, tiek judant. Boswellin® - tai saugoma originali augalinė formulė su dideliu bosvelino rūgščių kiekiu. Šios rūgštys turi greitą nuskausminantį ir priešuždegiminį poveikį.  

Paskirtis: 

• esant ūmiems judamojo aparato sutrikimams (šlubčiojimas, patempimas, sutrenkimas, uždegimas); 

• sąnarių, raumenų , raiščių ir sausgyslių apsaugai fizinio krūvio metu ir po jo;

• vyresnio amžiaus žirgams, esant sąnarių sąstingiui;

• judesio elastingumui didinti;

• esant nugaros skausmams.

Sudėtis: kolageno hidrolizatas, Boswellin® - ekstraktas iš Boswellia Serrata (Pluoštinė bosvelija), vitaminas E, organinis selenas iš Saccharomyces cerevisiae mielių.

 Dienos norma: žirgams 60 g, kumeliukams 30 g 

60 g dienos normos sudėtis: kolageninių peptidų (CHP) 53 000 mg, Boswellin® 6 300 mg, vitamino E 420 mg, seleno 420 µg. 

Kaip naudoti? Naudoti po 3 matuojamuosius indelius 2 kartus per dieną mažiausiai 10 dienų. Numatomą duoti papildo kiekį reikia užpilti ant pašaro (sėlenos, avižos, kombinuotieji pašarai), sudrėkinti vandeniu ir gerai išmaišyti, kad papildas tolygiai pasiskirstytų. Atsižvelgiant į būklę, baigus gydymą GelaPony®Fast , rekomenduojama naudoti Gelapony® Arthro arba Gelapony® Chondro. Tolimesnio produkto pasirinkimas priklauso nuo žirgo sveikatos būklės ir nuo numatomų fizinių krūvių bei streso. Gelapony® Fast galima ir net rekomenduojama naudoti ilgai, ypač jeigu žirgai patiria didelį stresą arba turi pasikartojančių sveikatos problemų. 

Produkto forma: milteliai

Pakuotės: 600 g, 1800 g

Galiojimas: 24 mėnesiai nuo pagaminimo datos

Laikymo sąlygos:  vėsioje ir sausoje vietoje

Pastaba: preparate nėra medžiagų, priskiriamų žirgų dopingui. Produkto naudojimas yra saugus ir neribojamas pasiruošimo varžyboms ir jų metu. 

Apie veikliasias medžiagas.

Boswellin® - tai tinkamas žirgams augalinis ekstraktas su dideliu bosvelino rūgščių kiekiu. Šios rūgštys turi nuskausminantį ir uždegimą mažinantį poveikį, jos regeneruoja uždegimo paliestas kraujagysles, gerina pažeistų audinių aprūpinimą krauju ir jų maitinimą. Aktyviųjų Boswellin® medžiagų dėka sumažėja skausmas ir patinimas, išnyksta rytinis sąnarių sąstingis ir pagerėja sąnarių lankstumas. Aktyviosios medžiagos padeda, esant ūmiems susirgimams bei chroniškų uždegimų atvejais. Teigiamas poveikis nustatytas, esant raumenų bei sausgyslių uždegimams. Aktyviosios Boswellin® medžiagos slopina jungiamųjų audinių, įskaitant ir sausgysles, nykimą. Šio poveikio mechanizmas panašus į nesteroidinių priešreumatinių medikamentų, tačiau be pašalinio poveikio virškinamajam traktui. Bosvelino rūgštys - tai efektyvi priešuždegiminė ir priešreumatinė medžiaga osteoartrozės, reumatoidinio artrito, minkštųjų audinių reumato ir nugaros apatinės dalies skausmų atvejais. Be to, ji padeda kontroliuoti didelio tankio kraujo lipidus, apsaugo kepenis nuo bakterinės kilmės endotoksinų. Nerūgštinė Boswellin® dalis turi nuskausminantį ir raminamąjį poveikį. Ji padeda esant žarnyno uždegimams, mažina uždegiminį procesą, kuris susijęs su opinio pobūdžio kolitais ir Crohn liga. 

Kolageniniai peptidai (CHP – Collagen Hydrolisate Peptides)  skatina kolageno susidarymą, kad kremzlės būtų stiprios, pagreitina sąnarių audinių gijimo procesą, tiekia būtinas „statybines medžiagas“, nes turi 3 kartus daugiau svarbių amino rūgščių glicino ir prolino, be to jie turi hidroksiprolino ir hidroksilizino, kurie būtini kolageno susidarymui. Kolageniniai peptidai suteikia kolageno skaiduloms ir sąnarių audiniams stiprumą. Kolageniniai peptidai – tai „sustiprintas maitinimas“ sąnariams; jie 100 proc. padidina sąnarių kolageno sintezę organizme. Kolageniniai peptidai slopina medžiagas, skatinančias uždegiminį procesą, ir, tuo būdu, malšina uždegimą ir daro poveikį imuniniam procesui. Kolageniniai peptidai ne tik palaiko kremzlės formavimosi procesą, bet taip pat regeneruoja ir kitus sąnarių sistemos audinius, pažeistus osteoartrozės: sąnario galvutę, kaulus, raiščius, sinovines membranas (sąnarinis dangalas), jie sumažina skausmą, esant judamojo aparato sutrikimams ir atstato sąnarių judrumą. Tam, kad osteoartrozės pažeistame sąnaryje vyktų gijimo procesas, turi susidaryti milijonai kolageno molekulių. Vienos kolageno molekulės sintezei reikia 1000 molekulių glicino ir 650 molekulių prolino. Kolageno hidrolizatas palengvina kolageno susidarymą organizme ir pagreitina sąnarių audinių gijimo procesus. Kitas unikalus kolageno hidrolizato komponentas – tai biologiškai aktyvus tripeptidas glicinas-histidinas-lizinas. Jis veikia kremzlės ir kaulo ląstelių medžiagų apykaitos procesus, didina jaunų ląstelių, kurios regeneruoja sąnarių audinius, dauginimąsi ir formavimąsi. Skirtingai nei vaistai, kurių poveikis nukreiptas prieš stiprų skausmą, kolageniniai peptidai teigiamai veikia sąnarių kremzlės struktūrą ir mechaninį stiprumą ilgą laiką. Vitaminas E ir selenas mažina paburkimus ir didina sąnarių lankstumą. Pasižymi priešuždegiminiu efektu, jie apriboja fermentų, kurie pažeidžia sąnarių kremzles, išsiskyrimą, o taip pat apsaugo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.

GPFAST600

Charakteristikos

Papildų paskirtis
Sąnarių, raumenų, raiščių ir sausgyslių apsaugai
Vyresnio amžiaus žirgams, esant sąnarių sąstingiui
Ūmiems judamojo aparato sutrikimams
Papildų forma
Milteliai

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: