Wolters alyvmedžio žaislas šunims olivi heart

Žaislas šunims pagamintas iš grynos alyvmedžių medienos ir natūralios medvilnės virvės, kuri atitinka OEKO-TEX® Standard 100. Tai saugi pagaliuko alternatyva žaidimams kieme - neskyla į pavojingas medžio atplaišas.

Dydis: S
21,99 €
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

Wolters Olivi Heart alyvmedžio žaislas šunims.

Wolters Olivi Heart yra 100 % natūralus žaislas šunims, kurį galima kramtyti, mėtyti, nešioti ir tiesiog - džiaugtis. Žaislas šunims pagamintas iš grynos alyvmedžių medienos ir natūralios medvilnės virvės, kuri atitinka OEKO-TEX® Standard 100. Tai saugi pagaliuko alternatyva žaidimams kieme - neskyla į pavojingas medžio atplaišas.

Alyvmedžio mediena yra itin kieta, neskylanti į pavojingas atplaišas. Žaislo gamybai nenaudojami jokie cheminiai minkštikliai. Gamyboje naudojamas grynas alyvuogių aliejus ne tik patobulina žaislo išvaizdą suteikdamas jam žvilgesio, bet ir pasižymi antibakteriniu poveikiu dėl aliejuje esančių lignino ir taninų. Natūralūs antioksidantai ir omega riebalų rūgštys gali turėti teigiamą poveikį šuns sveikatai.

Įdomu žinoti: visi Wolters Olivi serijos gaminiai yra pjauti ir šlifuoti iš senovinių alyvmedžių medienos. Tada mediena rafinuojama vertingu alyvuogių aliejumi. Alyvuogių mediena yra natūrali medžiaga, kuri dėl savo ypatingų savybių net ir po apdorojimo nereikalauja jokių išorinių priedų ir taip išlieka visiškai natūrali. Olivi žaislų gamybos procesas yra labai švelnus: džiovinimas vyksta natūraliai lauke, nenaudojami jokie priedai, tokie kaip cheminiai lakai, visi produktai įtrinami grynu alyvuogių aliejumi.

Natūralus žaislas.

100% alyvuogių mediena iš tvaraus auginimo.

Medvilninė virvė turi OEKO-TEX® Standard 100 sertifikatą.

Be toksinų ir pavojingų medžiagų.

Pagaminta rankomis.

Rafinuotas alyvuogių aliejumi.

Antibakterinis žaislas.

Neskyla į pavojingas medžio atplaišas.

Švelniai valo augintinio dantis.

Sumažina nemalonų burnos kvapą.

Tinka šuniukams ir jauniems gyvūnams.

Produktas yra visiškai biologiškai skaidus.

Medžiaga: alyvuogių mediena, medvilnė.

Dydis:

S dydis: 6,5 x 8,5 x 2 cm.

M dydis: 9,5 x 15 x 2 cm.

Dėmesio: kramtant, kramtomas žaislas laikui bėgant neteks dydžio ir svorio. Jei dydis tampa toks mažas, kad jūsų šuo gali jį nuryti, rekomenduojame pakeisti kramtomąjį žaislą. Pasirinkite savo šuniui tinkamą dydį. Nepalikite savo keturkojo draugo be priežiūros.

81071

Charakteristikos

Skanėstų paskirtis
Graužimui

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: