• −10%

Wolters alyvmedžio žaislas šunims kauliukas olivi bone

Alyvmedžio mediena labai kieta ir neskyla į smulkius gabalėlius, todėl ši mediena saugi augintiniams graužti. Šis šunų žaislas yra natūralus, nenaudojami jokie cheminiai minkštikliai. 

Dydis: XL
26,99 €
24,29 € Sutaupote 10%
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

Wolters alyvmedžio žaislas šunims kauliukas Olivi Bone.

Wolters Olivi Bone kaulai yra 100% natūralus kramtomasis žaislas šunims, pagamintas iš alyvmedžių medienos. Žaislas su meile pagamintas rankomis, naudojant alyvuogių aliejų. Natūralus žaislas užtikrina ilgalaikį kramtymo malonumą, švelniai valo dantis, stiprina imuninę sistemą. Alyvmedžio mediena labai kieta ir neskyla į smulkius gabalėlius, todėl ši mediena saugi augintiniams graužti. Šis šunų žaislas yra natūralus, nenaudojami jokie cheminiai minkštikliai. Grynas, aukštos kokybės alyvuogių aliejus ne tik pagerina medinio žaislo išvaizdą, bet ir turi antibakterinį poveikį dėl natūraliai esančių ligninų ir taninų. Natūralūs antioksidantai ir omega riebalų rūgštys gali teigiamai paveikti šuns sveikatą. Malonus kvapas pritraukia augintinius graužti žaislą.

Žaislo Wolters Olivi Bone gamybos procesas yra labai švelnus: džiovinimas natūraliai vyksta lauke, nenaudojami jokie priedai, cheminiai lakai. Visi produktai įtrinami grynu alyvuogių aliejumi. 

Natūralus kramtomasis žaislas šunims.

100% alyvuogių mediena.

Be toksinų ir pavojingų medžiagų.

Pagaminta rankomis.

Rafinuotas su alyvuogių aliejumi.

Antibakterinis.

Neskyla į mažas dalis.

Švelniai valo dantis.

Sumažina nemalonų burnos kvapą.

Tinka jauniems šuniukams.

Produktas yra biologiškai skaidomas.

Žaislo dydis:

S dydis: 10 cm.

M dydis: 16 cm.

L dydis: 20 cm.

XL dydis: 26 cm.

Dėmesio: kramtant, kramtomas žaislas laikui bėgant neteks dydžio ir svorio. Jei dydis tampa toks mažas, kad jūsų šuo gali jį nuryti, rekomenduojame pakeisti kramtomąjį žaislą. Pasirinkite savo šuniui tinkamą dydį. Nepalikite savo keturkojo draugo be priežiūros.

81004

Charakteristikos

Skanėstų paskirtis
Graužimui

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: