Horslyx Garlic Balancer laižalas žirgams ir poniams

Horslyx Garlic Balancer laižale yra gryno česnako aliejaus, kuris padės natūraliai ir veiksmingai kovoti su vabzdžių keliama problema.

Pakuotė: 650 g
12,00 €
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

Horslyx Garlic Balancer laižalas žirgams ir poniams.

Horslyx Garlic Balancer laižale yra gryno česnako aliejaus, kuris padės natūraliai ir veiksmingai kovoti su vabzdžių keliama problema.

Du nepriklausomi tyrėjai atliko tyrimą Aberystwyth universitete ir įrodė, kad šeriant žirgus bei ponius Horslyx Garlic Balancer priemone galima stipriai sumažinti musių ir kitų kandžių vabzdžių dirginimą, kol žirgai ganosi.

Kodėl verta duoti savo žirgui laižalą Horslyx Garlic Balancer?

  • Padeda atbaidyti vabzdžius vasaros metu.
  • Sumažina niežėjimą.
  • Naudingas laižalą duoti visus metus - žirgų ir ponių imunitetui stiprinti.
  • Padeda subalansuoti maistinių medžiagų trūkūmą pašaruose ar žirgams besiganant ganyklose.
  • Laižymas reikalauja laiko ir kantrybės, o tai puikiai tinka arkliams, kurie ilgą laiką praleidžia garduose. Tai gali padėti sumažinti žirgo ar ponio stresą ir nuobodulį.
  • Laižymas pagerina seilių gamybą, o tai padeda palaikyti virškinimo sistemą.

Pagrindiniai ingredientai:

  • Česnakai: česnako kaip musių repelento davimas žirgams nėra nauja idėja ir veikia dėl sieros turinčių junginių, esančių česnakuose - per odą išsiskiria per natūralias kūno išskyras, tokias kaip prakaitas, sukuriant nematomą barjerą, kuris musės atbaido. Nors musės ir kiti vabzdžiai gali ir toliau skraidyti aplink arklį, jie retai nusileidžia ant odos, ir tai žymiai sumažina paprastai pastebimą dirginimo lygį.
  • Linų sėmenų aliejus: sėmenų aliejuje gausu Omega-3 ir jis gali padėti turėti sveiką blizgantį kailį, sveiką odą ir sustiprinti žirgo ar ponio imuninę sistemą. Natūralioje žirgo mityboje Omega-3 gali būti mažai, todėl žirgams dažnai reikia papildomo šaltinio.
  • Antioksidantai: antioksidantai yra natūrali organizmo apsauga nuo oksidacinės žalos, kurią sukelia laisvieji radikalai ir reaktyviosios deguonies rūšys (ROS), natūraliai susidarantys organizme imuninės sistemos metu ir apsisaugant nuo patogenų. Pagrindiniai dietiniai antioksidantai yra vitaminas E ir selenas. Prooksidantų gamybos ir antioksidacinio pajėgumo disbalansas buvo susijęs su senėjimu, raumenų nuovargiu fizinio krūvio metu ir su daugeliu kitų ligų (DJ Marlin, CE Dunnett ir CM Deaton, 2005).

Jums taip pat galėtų patikti

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: