Bunny my little sweetheart miško uogų skanėstai graužikams

My Little Sweetheart skanėstų receptų sudėtyje yra vertingojo inulino, kurio rasite ir Crunchy Crackers traškiuose trapučiuose. Šios serijos skanėstai ypač tinkami maitinti iš rankos dėl jų dydžio, todėl tai puikus būdas pripratinti augintinį prie žmogaus ir glostymo.

Pakuotė: 30 g
2,50 €
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

My Little Sweetheart pavadinimas kalba pats už save, nes maži širdelės formos sausainiai iškart užkariaus mažuosius augintinius ir jų šeimininkus. Įspūdingas pakuotės dizainas, puikiai parodantis širdies formos sausainis pavers šiuos gaminius ypatingus visomis prasmėmis. 

Turite būti budrūs, nes šį skanėstą Jūsų augintiniai žaibiškai čiups Jums iš rankų, nes jie ypač skanūs! Galite rinktis iš septynių skonių ir tikrai rasite savo augintinio mėgstamiausią. My Little Sweetheart skanėstų receptų sudėtyje yra vertingojo inulino, kurio rasite ir Crunchy Crackers traškiuose trapučiuose. Šios serijos skanėstai ypač tinkami maitinti iš rankos dėl jų dydžio, todėl tai puikus būdas pripratinti augintinį prie žmogaus ir glostymo.

Bunny My Little Sweetheart miško uogų skanėstai graužikams.

Tai visavertis maistas nykštukiniams triušiams, jūrų kiaulytėms, šinšiloms, žiurkėnams, pelėms, smiltpelėms ir žiurkėms

Tikras malonumas! Įvairus unikalių skonių mišinys iš vertingų miško uogų. Užkandis dar niekada nebuvo toks skanus. 

Sudėtis: spelta, avižų sėlenos, ryžiai, vaisių išspaudos, avižų žievelės sėlenos, lignoceliuliozė, erškėtuogių žievelės (2%), šeivamedžio uogos (1%), kinrožių žiedai (1%), kalcio karbonatas, cikorijos milteliai (0,5%inulino).

11202

Charakteristikos

Augintinio rūšis
Jūrų kiaulytėms
Nykštukiniams triušiams
Pelėms
Smiltpelėms
Šinšiloms
Žiurkėms
Žiurkėnams

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: