Bunny my little sweetheart čiobrelių skanėstai graužikams

My Little Sweetheart skanėstų receptų sudėtyje yra vertingojo inulino, kurio rasite ir Crunchy Crackers traškiuose trapučiuose. Šios serijos skanėstai ypač tinkami maitinti iš rankos dėl jų dydžio, todėl tai puikus būdas pripratinti augintinį prie žmogaus ir glostymo.

Pakuotė: 30 g
2,50 €
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

My Little Sweetheart pavadinimas kalba pats už save, nes maži širdelės formos sausainiai iškart užkariaus mažuosius augintinius ir jų šeimininkus. Įspūdingas pakuotės dizainas, puikiai parodantis širdies formos sausainis pavers šiuos gaminius ypatingus visomis prasmėmis. 

Turite būti budrūs, nes šį skanėstą Jūsų augintiniai žaibiškai čiups Jums iš rankų, nes jie ypač skanūs! Galite rinktis iš septynių skonių ir tikrai rasite savo augintinio mėgstamiausią. My Little Sweetheart skanėstų receptų sudėtyje yra vertingojo inulino, kurio rasite ir Crunchy Crackers traškiuose trapučiuose. Šios serijos skanėstai ypač tinkami maitinti iš rankos dėl jų dydžio, todėl tai puikus būdas pripratinti augintinį prie žmogaus ir glostymo.

Bunny My Little Sweetheart čiobrelių skanėstai graužikams.

Tai visavertis maistas nykštukiniams triušiams ir kitiems smulkiems gyvūnams.

Čiobreliai yra labai gerai žinoma žolė. Tai tikras universalus produktas, teigiamai veikiantis virškinimą, ir turi aštrų skonį. Nors skonis aštrus, jis dažnai pereinantis į saldumą ir lengvą minkštumą, todėl gyvūnai jį mėgsta. 

Sudėtis: spelta, avižų sėlenos, ryžiai, vaisių išspaudos, avižų žievelės sėlenos, lignoceliuliozė, čiobreliai (1,5%), kalcio karbonatas, cikorijų milteliai (0,5% inulino).

11206

Charakteristikos

Augintinio rūšis
Nykštukiniams triušiams
Nykštukiniams žiurkėnams
Pelėms
Smiltpelėms
Žiurkėms
Žiurkėnams

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: