Wolters universalus kilimėlis šunims, rudas

Dog Gone Smart universalūs kilimėliai - tai itin aukštos kokybės, plataus panaudojimo kilimėliai namams ar automobiliui. Pagaminti iš itin gerai sugeriančio audinio, sugeria 7 kartus daugiau vandens ir purvo nei pats sveria.

Dydis: M
39,90 €
Kiekis
Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

Dog Gone Smart universalūs kilimėliai - tai itin aukštos kokybės, plataus panaudojimo kilimėliai namams ar automobiliui. Pagaminti iš itin gerai sugeriančio audinio, sugeria 7 kartus daugiau vandens ir purvo nei pats sveria. Grindys išlieka sausos ir švarios. Džiūsta 5 kartus greičiau nei įprasti durų kilimėliai. Lengva prižiūrėti ir skalbti. Itin švelnus ir minkštas, o neslystantis pagrindas išlaiko kilimėlį vietoje.

Kilimėlių dydžiai:

S dydis - 58x40 cm

M dydis - 78x50 cm

L dydis - 90x66 cm

Technologijos ypatumai:

Pažangios Repeltz.lt Nanoapsauginę technologijos dėka audinys iš karto sugeria vandenį ir purvą. Milijonai mikropluošto sruogų sudaro ypač didelę super-kempinę. Naudoti ją galite visur! Tai yra ne tik durų kilimėlis - galite jį naudoti automobilyje, guoliuose, taip pat, kaip pagrindą po maisto ir vandens dubenėliais. Jis apsaugo baldus ir automobilio sėdynes nuo nepageidaujamų plaukų, seilių bei purvo.

Kilimėlio priežiūra:

Skalbkite atskirai šiltame vandenyje tausojančiu režimu.

Naudokite įprastą skalbiklio kiekį.

NIEKADA nenaudokite minkštiklio ir baliklio.

Pasibaigus skalbimo ciklui išgręžkite vandens perteklių.

Pakabinkite kilimėlį džiūti.

50214

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: