My family pavadys šunims memopet, raudonas

My Family Memopet išmaniųjų aksesuarų kolekcija ypatinga savo technologija. Kiekviename Memopet antkaklyje, petnešose ar pavadėlyje yra NFC mikroschema, kurią nuskaitę išmaniuoju telefonu prisijungsite prie augintinio aksesuaro. 

Dydis: S
26,90 €
Kiekis
Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

Nuolat besikeičiančiame pasaulyje, kur kasdienio naudojimo objektai tampa vis modernesni, naudingesni ir funkcionalesni, My Family gamintojai nusprendė, kad šunų aksesuarai taip pat turi būti interaktyvūs. 

Įsivaizduokite My Family Memopet technologijų naudą ir patogumą išsaugant augintinio svarbiausią informaciją, kurią visuomet lengvai pasieksite išmaniuoju telefonu naudodami "memopetID" programėlę.

My Family Memopet išmaniųjų aksesuarų kolekcija ypatinga savo technologija. Kiekviename Memopet antkaklyje, petnešose ar pavadėlyje yra NFC mikroschema, kurią nuskaitę išmaniuoju telefonu prisijungsite prie augintinio aksesuaro. Visą augintinio informaciją galėsite suvesti ir peržiūrėti įsidiegę į savo išmanųjį telefoną "memopetID" programėlę.

My Family Memopet pavadžiai pagaminti iš poliesterio. Pavadys turi patogų žiedą, prie kurio lengvai pritvirtinsite ekskrementų maišelių dėklą.

Dydžiai: 

S dydis - pavadžio ilgis 180 cm, plotis 0,8 cm, tinka šunims iki 40 kg.

M dydis - pavadžio ilgis 180 cm, plotis 1,2 cm, tinka šunims iki 60 kg.

7014

Charakteristikos

Pavadėlių tipas
Įprasti
Pavadėlių ilgis
iki 2 m

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: