Lila Loves It nagų žirklės mažų ir vidutinių veislių šunims ir katėms

Keliami aukštos kokybės standartai gamybai, todėl tai yra geriausias sprendimas įsigyti Lila Loves It gamintojo žirkles, jei planuojate augintinio nagus prižiūrėti patys.

Kiekis: 1 vnt.
21,99 €
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

  • tikslus nagų kirpimas
  • lengva naudoti
  • pagaminta iš medicininio nerūdijančio plieno

Saugiai ir tiksliai kirpkite šuns nagus, naudodami Lila Loves It nagų žirkles. Unikalus ergonomiškas žirklinis peilis žymiai palengvina nagų kirpimą. Lila Loves It nagų žirklės gaminamos glaudžiai bendradarbiaujant su žirklių specialistais.Siekdamas užtikrinti, kad nagų kirpimas būtų atliekamas gerai ir saugiai, gamintojas įtraukė pagrindinės veterinarijos gydytojos daktarės Stefanie Mallmann instrukcijas. Jei vis dar nesijaučiate užtikrinti, geriausia paprašyti vietinio veterinaro parodyti, kaip tinkamai kirpti šuniui nagus.

Naudojimas: Paprasčiausias būdas nukirpti keturkojo draugo nagus yra augintiniui gulint ant šono. Kirpdami įsitikinkite, kad apšvietimo sąlygos yra optimalios, kad galėtumėte lengvai matyti nagų kraujagysles. Jei jūsų šuo turi tamsius nagus, pašvieskite telefone esančiu prožektoriumi ar patogiu jums šviestuvu. Paimkite šuns leteną į ranką ir laikykite nagą, kurį norite nukirpti, prie nagų pagrindo. Laikykite nagų žirkles 45 ° kampu į nagą ir kirpkite nagą ovalo forma, kaip kerpate nagus sau. Kirpkite po gabalėlį ir neskubėkite. Svarbiausia, kad augintiniui tai taptų įprasta ir malonia procedūra, todėl nedarykite to per prievartą, duokite augintiniui veiklos, pvz.: graužti skanėstą.

20005

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: