Lila Loves It maisto papildas šunims guobų žievės milteliai

Guobų žievė, dar žinoma kaip slidi guobų žievė, yra pagaminta iš Amerikos raudonojo guobos medžio žievės. Produktas puikiai atitinka anglišką savo pavadinimą "slippery" (slidus).

Pakuotė: 90 g
23,99 €
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

Guobų žievė susideda iš cukraus molekulių, vadinamų polisacharidais (taip pat žinomų ir iš Moro morkų sriubos). Norint naudoti Lila Loves It guobų žievę reikia sumaišyti ją su vandeniu - gaunama slidi, gliti konsistencija. Kuo slidesnė - tuo geriau.

Slidi guobų žievė naudinga tuo, kad ji palaiko virškinimą ir virškinamąjį traktą. Šis produktas ypač tinka, jei šuo kenčia nuo viduriavimo ar vėmimo. Sumaišyta gliti masė (arba polisacharidai) padengia skrandžio gleivinę ir apsaugo jas nuo dirginimo ir uždegimo.

Lila Loves It slidi guobų žievė naudojama ne tik virškinamojo trakto sudirgimams gydyti. Produktą taip pat galite naudoti norėdami numalšinti dantų ar gerklės skausmą, kvėpavimo takų negalavimams ir uždegimams gydyti.

  • Palaiko sveiką virškinimo trakto veiklą.
  • Apsaugo skrandžio gleivinę.
  • Formuoja gleivinę.
  • Veiksmingai gydo skrandžio ir žarnyno negalavimus, dantų ir gerklės skausmą, taip pat kvėpavimo takų ligas ir uždegimus.
  • Suriša išmatas.
  • Gali padėti esant padidėjusiam skrandžio rūgštingumui.

Naudojimas: sumaišykite 1-2 arbatinius šaukštelius guobų žievės su 100-200 ml vandens ir trumpai pavirinkite. Maišykite, kol pudra visiškai ištirps. Leiskite gličiai masei atvėsti. Pridėkite daugiau vandens, jei reikia.

Maitinimo rekomendacijos:

Šunims iki 15 kg: 5 ml paruoštos masės 2-3 kartus per dieną.

Šunims virš 15 kg: 10 ml paruoštos masės 2-3 kartus per dieną.

Sudėtis: 100 % guobų žievė (Amerikos raudonosios guobos).

Analitinės sudedamosios dalys: 33 % žalia ląsteliena.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

20355

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: