Kong floppy knots elephant žaislas šunims - dramblys

Nors KONG Floppy Knots žaislai savo išvaizda yra minkšti ir viliojantys prisiglausti, jie - patvarūs ir stiprūs. KONG Floppy Knots Elephant (dramblys) tikrai taps pačiu mylimiausiu Jūsų augintinio žaislu. Kiekvieno žaislo viduje yra į mazgą surišta virvė, kuri pliušinį žaisliuką daro ypač patvariu ir smagiu tampyti.

Kiekis: 1 vnt.
23,00 €
Kiekis
Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

KONG - smagu kramtyti, gainioti ir atnešti.  KONG – tai saugaus ir patvaraus žaislo šunims standartas jau virš 36 metų.

Nors KONG Floppy Knots žaislai savo išvaizda yra minkšti ir viliojantys prisiglausti, jie - patvarūs ir stiprūs. KONG Floppy Knots Elephant (dramblys) tikrai taps pačiu mylimiausiu Jūsų augintinio žaislu. Kiekvieno žaislo viduje yra į mazgą surišta virvė, kuri pliušinį žaisliuką daro ypač patvariu ir smagiu tampyti. KONG Floppy Knots žaisluose nėra kamšalo, todėl jie beveik nepalieka šiukšlių.

Mazgu surišta virvė viduje.

Minkšti ir patvarūs.

Minimalus kamšalo kiekis.

KONG žaislų naudojimo instrukcija:

Jūs esate atsakingas už savo augintinio saugumą. Nėra nesunaikinamų žaislų. Stebėkite savo šunį tol, kol įsitikinsite, kad jis gali žaisti su KONG likęs vienas. Jeigu žaislas pažeistas, toliau jo nenaudokite.

Dažnai valykite ir apžiūrėkite KONG žaislus. Pažiūrėkite ar nėra įtrūkimų, pamestų dalių. Lankstykite žaislą ir apžiūrėkite jį iš visų pusių. Atplyšę žaislo gabaliukai didesni nei maisto granulės gali būti kenksmingi juos prarijus. Sugraužti ar kitaip pažeisti KONG žaislai turi būti tučtuojau pakeisti. Jeigu įtariate, kad Jūsų šuo prarijo žaislo dalį, nedelsdami kreipkitės į veterinarą.

Prevencija – tai raktas į sveiką ir laimingą šunį. Šuo tampa irzlus, jeigu slopinami jo natūralūs instinktai. Žaidimai, kurie skatina atnešti, tampyti, persekioti patenkina instinktyvius šuns poreikius. Kad šuo būtų laimingas ir gerai elgtųsi,  jis privalo žaisti.

Teisingai parinktas dydis. Labai svarbu parinkti tinkamą KONG žaislo dydį. Tik tada šuo bus saugus, patenkintas ir turės galimybę ilgai džiaugtis pramoga.

Yra trys pagrindiniai šunų elgesio su žaislais ir žaislų kramtymo būdai.

 1)   Švelnūs kramtytojai – jie gerai elgiasi su žaislais ir teikia pirmenybę pliušiniams ar medžiaginiams žaislams. Paprastai jie mėgsta laižyti ar čiulpti savo žaislus ir retai juos sunaikina.

 2)   Vidutiniški kramtytojai  –jie mėgsta žaisti su įvairiais žaislais ir dažnai juos nešiojasi su savimi.  Jie gali sunaikinti pliušinius ar medžiaginius žaislus, bet retai sunaikina guminius žaislus.

  3)  Užkietėję kramtytojai – tai stiprūs ir kryptingi kramtytojai, kuriems žaislus reikia parinkti ypač atidžiai. Rinkitės tvirtus, interaktyvius žaislus arba kietus guminiais žaislais. Renkantis žaislą užkietėjusiems kramtytojams labai svarbus teisingas žaislo dydis. 

Visiems šunims, nepriklausomai nuo jų temperamento kramtyti,  būtina priežiūra, kol įsitikinsite, kad žaislas nebus sunaikintas. Būtina žaislą pakeisti, jeigu jame atsirado defektų.

Išmatavimai: 37 cm

67381

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: