Kong extreme guminis žaislas šunims

KONG Extreme yra pats patvariausias iš originalių KONG žaislų. Šie žaislai iš ypač tvirtos ir ilgaamžiškos juodos gumos rekomenduojami labiausiai užkietėjusiems kramtytojams – žaislų graužikams. 

Dydis: S
13,99 €
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją

ŠUNYS PRIVALO ŽAISTI ...

KONG - smagu kramtyti, gainioti ir atnešti. Padeda palaikyti sveikus dantis ir dantenas.  Rekomenduoja veterinarai visame pasaulyje. KONG guminiai žaislai yra gaminami JAV, juos gamina žmonės, kurie pažįsta ir myli šunis. KONG – tai saugaus ir patvaraus žaislo šunims standartas jau virš 36 metų.

KONG Extreme yra pats patvariausias iš originalių KONG žaislų. Šie žaislai iš ypač tvirtos ir ilgaamžiškos juodos gumos rekomenduojami labiausiai užkietėjusiems kramtytojams – žaislų graužikams.

Žaislo savybės: 

Padeda sumažinti nuobodulį ir nerimo jausmą,  

Žaislą galima prikimšti šuns mėgstamais skanėstais.dingą užkietėjusiems žaislų graužikams.

Žaislas nenuspėjamai šokinėja įvairiomis kryptimis todėl šuo azartiškai jį gaudo.

Rekomenduoja veterinarijos gydytojai, šunų dresuotojai ir šunų mylėtojai.

Extreme KONG yra 5 dydžių:  S, M, L, XL ir XXL.

XS - šunims iki 2 kg;  S - šunims iki 9 kg; M - šunims 7 - 16 kg; L - šunims 13 - 30 kg; XL - šunims 27 - 41 kg; XXL - šunims virš 38 kg.

KONG žaislo naudojimo instrukcija:

Jūs esate atsakingas už savo augintinio saugumą. Nėra nesunaikinamų žaislų. Stebėkite savo šunį tol, kol įsitikinsite, kad jis gali žaisti su KONG likęs vienas. Jeigu žaislas pažeistas, toliau jo nenaudokite.

Dažnai valykite ir apžiūrėkite KONG žaislus. Pažiūrėkite ar nėra įtrūkimų, pamestų dalių. Lankstykite žaislą ir apžiūrėkite jį iš visų pusių. Atplyšę žaislo gabaliukai didesni nei maisto granulės gali būti kenksmingi juos prarijus. Sugraužti ar kitaip pažeisti KONG žaislai turi būti tučtuojau pakeisti. Jeigu įtariate, kad Jūsų šuo prarijo žaislo dalį, nedelsdami kreipkitės į veterinarą.

Prevencija – tai raktas į sveiką ir laimingą šunį. Šuo tampa irzlus, jeigu slopinami jo natūralūs instinktai. Žaidimai, kurie skatina atnešti, tampyti, persekioti patenkina instinktyvius šuns poreikius. Kad šuo būtų laimingas ir gerai elgtųsi , jis privalo žaisti.

Teisingai parinktas dydis. Labai svarbu parinkti tinkamą KONG žaislo dydį. Tik tada šuo bus saugus, patenkintas ir turės galimybę ilgai džiaugtis pramoga.

Yra trys pagrindiniai šunų elgesio su žaislais ir žaislų kramtymo būdai.

1)   Švelnūs kramtytojai – jie gerai elgiasi su žaislais ir teikia pirmenybę pliušiniams ar medžiaginiams žaislams. Paprastai jie mėgsta laižyti ar čiulpti savo žaislus ir retai juos sunaikina.

2)   Vidutiniški kramtytojai  –jie mėgsta žaisti su įvairiais žaislais ir dažnai juos nešiojasi su savimi.  Jie gali sunaikinti pliušinius ar medžiaginius žaislus, bet retai sunaikina guminius žaislus.

3)  Užkietėję kramtytojai – tai stiprūs ir kryptingi kramtytojai, kuriems žaislus reikia parinkti ypač atidžiai. Rinkitės tvirtus, interaktyvius žaislus arba kietus guminius žaislus. Renkantis žaislą užkietėjusiems kramtytojams labai svarbus teisingas žaislo dydis. 

Visiems šunims, nepriklausomai nuo jų temperamento kramtyti,  būtina priežiūra, kol įsitikinsite, kad žaislas nebus sunaikintas. Būtina žaislą pakeisti, jeigu jame atsirado defektų.

62012

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: