• −10%

Ezydog X-Link petnešos šunims

Ezydog X-Link petnešos suteiks Jums daugiau kontrolės. Kontroliuodamas šunį galėsite mėgautis malonesniais pasivaikščiojimais su augintiniu!

Dydis: XS
44,99 €
40,49 € Sutaupote 10%
Kiekis
Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

Ezydog X-Link petnešos šunims yra kasdienio naudojimo petnešos, turinčios šviesą atspindinčius elementus bei žiedus pavadėlio segimui tiek petnešų priekyje, tiek jų nugaros dalyje. Priekinis D formos žiedas puikiai tinka šunų dresūrai ir šuns mokymui netepti pasivaikščiojimo metu, o galinis D formos žiedas - įprastiems pasivaikščiojimams.

Ezydog X-Link petnešos buvo sukurtos siekiant vieno tikslo - padėti šeimininkams džiaugtis komfortiškais pasivaikščiojimais su jų šunimis. Priekinis D formos žiedas - treniruotėms, elgesio problemų korekcijai. Pavadį visuomet lengvai persegsite prie įprastos, nugaroje esančio D formos žiedo, pozicijos. Kai šuniui priekinis D formos žiedo naudojimas bus nebereikalingas, Jums nereikės pirkti naujų šuns petnešų! Galėsite tiesiog persegti pavadį prie nugaroje esančio žiedo.

Savybės: 

  • Priekinėje ir nugaros dalyje esančios pavadžio segimo vietos.
  • Ergonomiški, D formos žiedai.
  • Integruota Zero-Shock sistema.
  • Šviesos priedų tvirtinimo vieta.
  • Šviesą atspindinčios detalės.
  • Reguliuojamos, todėl lengvai pritaikomos įvairių veislių šunims.

Dydžiai:

Dydis Kaklo apimtis, cm Krūtinės apimtis, cm
XS 28 - 45 30 - 48
S 35 - 56 38 - 60
M 40 - 68 45 - 73
L 45 - 78 48 - 83
XL 53 - 91 56 - 96

Privalumai pavadį segant priekiniu D formos žiedu:

Naudodami D formos priekinį petnešų žiedą skatinate savo šunį eiti greta Jūsų. Jei šuo bandys tempti į priekį - jis pasisuks į Jus, o ne trauks pavadį pirmyn. Segdami pavadį petnešų priekyje taip pat gaunate daugiau kontrolės, nei naudodami standartines šunų petnešas ar pavadį, nes kontroliuojate šuns pečius ir krūtinės sritį. Priekinis D formos žiedas yra arčiau šuns svorio centro. Daugiau kontrolės - daugiau pasitikėjimo pasivaikščiojimo metu.

Geriausia - petnešos su segimo žiedu priekyje yra humaniškas šunų treniravimo būdas, nesukeliantis skausmo ar negatyvių asociacijų augintiniui.

Paminkštintos šunų petnešos:

Ezydog X-Link yra paminkštintos petnešos šunims, pagamintos patogiam ir lengvam naudojimui. Dvigubos SR sagtys užtikrina, kad lengvai ir patogiai uždėtumėte bei nuimtumėte šuns petnešas. Jūsų šuns komfortui petnešose yra paslėptas elastinis dirželis, kuris sumažina spaudimą pilvo srityje ir palieka vietos šuns augimui. Petnešos itin daug reguliuojasi, todėl tiks augančiam šuniui, įvairių veislių šunims. D formos žiedai pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl užtikrina kokybę. Vakarinių pasivaikščiojimų metu saugumą padidina ir šviesą atspindinčios detalės, taip pat yra detalė prisegti Ezydog lemputę.

Dėmesio! Ezydog tiki, jog patikimi ir tinkami produktai gali padėti džiaugtis ramiais pasivaikščiojimais, tačiau visuomet rekomenduojama pasitarti su dresūros specialistais.

EUHXKXSBLK

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: