• −10%

Canagan country game small breed sausas begrūdis maistas mažų veislių šunims

Tai išskirtinės kokybės begrūdis pašaras šunims, turintis daugiau itin gerai virškinamų baltymų ir natūralių puikaus skonio sudedamųjų dalių.

Pakuotė: 6kg
70,00 €
63,00 € Sutaupote 10%
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją

BEGRŪDIS sausas šunų maistas su antiena, elniena ir triušiena.

 Tai išskirtinės kokybės begrūdis pašaras šunims, turintis daugiau itin gerai virškinamų baltymų ir natūralių puikaus skonio sudedamųjų dalių. Šviežia antiena ir elniena ruošiama pagal žmogaus reikmėms skirto maisto standartą. Pašaras praturtintas daržovėmis ir vaistiniais augalais.

Tamsioji mėsa elniena ir triušiena yra geras geležies ir vitamino B šaltinis, antiena – puikus omega-3 ir omega-6 rūgščių šaltinis.  Šiame pašare, net 65 proc. gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių ir 35 proc. daržovių ir augalų.

Kodėl saldžiosios bulvės?

Net jei dauguma grūdų nėra tinkami šunims, vis dėlto jiems reikia gerų ir naudingų angliavandenių, kurie suteikia energijos. CANAGAN sudėtyje naudojamos saldžiosios bulvės todėl, kad esame įsitikinę, jog tai – geriausias angliavandenių šaltinis šunims.  Ši nuostabi šakniagumbinė daržovė turi žemą glikemijos indeksą (Gl), o tai reiškia lėtą energijos atpalaidavimą ir ilgesniam laikui numalšintą alkį. Šis produktas nėra kaloringas ir turi daug vitaminų, antioksidantų, tokių kaip beta-karotinas, kuris stiprina imuninę sistemą ir palaiko gerą šuns akių būklę.Tai labai geras vitaminų A ir C šaltinis. Saldžioji bulvė turtinga antioksidantų, taip pat puikus tirpiųjų skaidulų šaltinis.

CANAGAN COUNTRY GAME Small breed sudėtis.

Šviežia antiena be kaulų (16%) , džiovinta antiena (12,5%) , saldžiosios bulvės, džiovinta silkė (8,5%) , šviežia elniena be kaulų (7,5%) , žirneliai, bulvės, kalakutienos taukai (5%) , džiovinta triušiena (4%), džiovinta elniena (4%) , džiovinti kiaušiniai (3,75%) , liucerna, žirnelių baltymai, lašišų aliejus (2,25%) , natūralus skonio stipriklis – hidrolizuotos kepenys (1,5%) , bulvių baltymai, mineralai, vitaminai, obuoliai, morkos, špinatai, jūros dumbliai, fruktooligosacharidai, smiltyninio gysločio sėklos, ramunėlės, pipirmėtės, medetkos, spanguolės, anyžių sėklos, vaistinės ožragės. Maistiniai priedai (kg) Vitaminas A 16,250 TV Vitaminas D3 2,400 TV Vitaminas E 240 TV Geležies sulfato monohidratas 641 mg Cinko sulfato monohidratas 577 mg Mangano sulfato monohidratas 141 mg Vario sulfato pentahidratas 46 mg Kalcio jodatas, bevandenis 3,14 mg Natrio selenitas 0,53 mg Konservuota, naudojant natūralius antioksidantus (Vitaminas E). Vitaminų kiekis užtikrina produkto kokybę visą galiojimo laiką.

PROCENTINĖ SUDĖTIS:  Baltymai 36,00% Riebalai 19,00% Skaidulos 3,00% Pelenai 10,00% Drėgmė 8,50% Omega 6 3,21 % Omega 3 0,90% Kalcis 2,13% Fosforas 1,32%

 Kokios yra šėrimo normos šuniukams ir suaugusiems šunims?

CANAGAN neturi specialiai gaminamo maisto šuniukams. Kaip ir gamtoje, vilkų jaunikliai maistą ėda kartu su visa gauja, taip ir mažieji šuniukai gali ėsti tą patį maistą. Dažniausiai gamintojai skirsto pašarą mažiems šuniukams ir suaugusiems šunims dėl skirtingo baltymų kiekio, nes augančiam organizmui baltymų reikia daugiau. CANAGAN Country Game yra gerai subalansuotas baltymų kiekis, tad jis tinka ir mažiesiems, ir suaugusiems, skirtingos yra tik maisto normos, bei maisto granulės.

Šėrimo normos suaugusiems šunims:

Šuns svoris (kg) Dienos norma (g)
3 35-80
5 75-120
7 80-150
10 90-190

Bendri patarimai šėrimui.

Canagan, išmirkytą vandenyje, šuniukui galima pradėti duoti vos atjunkius. Nuo penktos iki šeštos savaitės palaipsniui pratinkite šuniuką prie sausų granulių.

Jeigu ruošiatės šerti Canagan pašaru pirmą kartą, pratinkite šunį prie naujo pašaro palaipsniui. Pirmą dieną sumaišykite 25 proc. Canagan ir 75 proc. ankstesnio pašaro, trečią dieną sumaišykite po 50 proc. kiekvieno pašaro, penktą dieną – 75 proc. Canagan ir 25 proc. ankstesnio pašaro, iki septintos dienos palaipsniui didinkite Canagan iki 100 proc.

Kiekvienas šuo yra unikalus, todėl ir optimalus pašaro kiekis skirsis, atsižvelgiant į amžių, aktyvumą, medžiagų apykaitą ir aplinką. Rekomenduojame pradėti nuo mažesnių kiekių, nurodytų mūsų šėrimo normų lentelėje, ir palaipsniui atitinkamai jas koreguoti.  

  •  Jeigu šuo turi antsvorį, sumažinkite porciją 10 proc.
  • Jeigu šuo atrodo nepakankamai gerai, padidinkite porciją 10 proc.
  • Taip šerkite tol, kol šuo pasieks reikiamą svorį.
  • Užtikrinkite, kad šuniui visada būtų prieinamas švarus geriamas vanduo.
GTG6

Charakteristikos

Maisto klasė
Begrūdis
Mėsos rūšis
Antiena
Elniena
Triušiena
Gyvūno amžius
Suaugusiems
Šuniukams
Veislės dydis
Mažoms veislėms

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: