• Išparduota

100% natūralus danielio ragas

Danielio ragas – tai nepakeičiamas kramtalas šunims, nes yra visiškai natūralus, ilgaamžis, mineralinių medžiagų šaltinis ir neturintis žmogui nemalonaus kvapo.

16,99 €
Kiekis
Išparduota

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

Puikus skanėstas visų tipų šunims, nes yra visiškai natūralus – neperdirbtas, švarus, maistingas ir rekomenduojamas veterinarijos gydytojų.

Danielio ragas – tai nepakeičiamas kramtalas šunims, nes yra visiškai natūralus, ilgaamžis, mineralinių medžiagų šaltinis ir neturintis žmogui nemalonaus kvapo. Visi šunys nuo mažylių iki pagyvenusių bus sužavėti šiais skanėstais, galėdami ištyrinėti skirtingus skonius ir tekstūras: grauždami, kramtydami, laižydami, žaisdami ar tiesiog nešiodami. Jiems tai nepabosta , o tai reiškia, kad  šuo gali ragą numesti, o po kurio laiko vėl jį susirasti, ir taip diena po dienos, savaitė po savaitės, mėnuo po mėnesio.

Kodėl elnio ragai tokie naudingi:

100% natūralūs

Prisotinti mineralais ir maistinėmis medžiagomis. Elnio raguose yra ypač daug baltymų, skaidulų, kalcio, fosforo, magnio, geležies, natrio ir kalio

Sudaryti iš labai tvirto kaulinio audinio, daug tvirtesnio nei paprastas kaulas, todėl mažiau tikėtina, kad jie bus sutrupinti ar suskaldyti, o tai reiškia, kad jie patvaresni nei žaliavinė oda ar kompaktiški krakmolingi daržovių skanėstai

Jie naudingi šuns dantims, nes neužpildo tarpų tarp dantų, suminkština dantų apnašas, padeda išlaikyti švarius ir sveikus dantis

Jie tikrai tinka jautraus skrandžio šunims, o taip pat ir tiems, kurių maiste turi būti mažiau riebalų

Elnio ragas vertingas tuo, kad turi šias sudėtines dalis:

Kolagenas – svarbus kaulams, raiščiams, sausgyslėms ir kramzlėms

Lipidai – svarbūs augimui ir vystymuisi

Gliukozaminas – naudingas sąnariams ir audiniams

Kalcis ir fosforas – naudingas kaulams ir dantims

Geležis – svarbi raudoniesiems kraujo kūneliams (eritrocitams) 

Kalis – reikalingas nervams ir raumenims

Magnis – svarbus energijos saugojimui ir eikvojimui

Istoriškai gamtoje susiklostė taip, kad vilkai ir jų gentainiai po valgio kramtydavo odą arba kaulus tam, kad palaikytų virškinimo balansą.  Kramtymo metu smegenyse gaminami endorfinai, kurie teikia ramybę ir atpalaiduoja. Mūsų naminiams šunims “grobio odą ir kaulus” geriausia pakeisti elnio ragu.

Sudėtis: danielio ragas, plokščias

Danielio ragai rinkti Austrijoje, sudėtyje yra 41,5% neapdorotų baltymų.

Pastaba: Būtinai stebėkite augintinį, kol jis graužia elnio ragą. Įsitikinkite, kad rago dydis pakankamas jūsų augintiniui ir kad nebandys praryti gabalo, kad neužspringtų.

Ragų svoriai:

    S svoris >25 g

    M svoris >100 g

    L svoris >200 g

P.s. Elniai ragus meta vieną kartą per metus: spalį-vasarį ragai visiškai užaugę, vasarį-kovą ragai metami, balandį-rugpjūtį ragai vėl auginami.

DEER LOOSE IT, DOG USE IT

12100200014

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: