• −50%

Outward Hound Beyond Bone by Petstages žaislas šunims

Beyond Bone™ by Petstages™ - tai natūralaus kaulo kvapo  tvirtas sintetinis kramtymui skirtas žaislas.  Skirtingai nuo natūralaus kaulo, šis nepalieka aštrių atplaišų.

Kiekis: 1 vnt.
3,99 €
2,00 € Sutaupote 50%
Kiekis

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją

Outward Hound Beyond Bone by Petstages žaislas šunims.

Beyond Bone™ by Petstages™ - tai natūralaus kaulo kvapo  tvirtas sintetinis kramtymui skirtas žaislas.  Skirtingai nuo natūralaus kaulo, šis nepalieka aštrių atplaišų.

Jūsų šuo tikrai mėgs leisti laiką su Petstages Beyond kauliuku. Šis tvirtas kramtymui skirtas žaislas suteiks galimybę šuniui užsiimti viena iš labiausiai jo mėgstamų veiklų, be to, jis yra ilgaamžis. Jūsų šuniui tikrai patiks natūralaus kaulo kvapas. Skirtingai nuo natūralaus kaulo šis nepalieka aštrių atplaišų. 

Žaislo savybės:

  • Sintetinis žaislas kramtymui kuriame dera tvirtumas ir natūralaus kaulo kvapas. Gamyboje naudojami natūralaus kaulo miltai. 
  • Kaulo mišinio medžiaga gaminama JAV.  
  • Puiki žaislo forma tinka nešiojimi ir kramtymui.

Žaislo dydis: 7,6 cm.

Dėmesio: Beyond Bone by Petstages kaulas neskirtas valgyti. TAI YRA KRAMTYMUI SKIRTAS ŽAISLAS. Rinkdamiesi žaislą įsitikinkite, kad parinkote tinkamą Jūsų šuniui žaislo dydį. Nėra nesunaikinamų žaislų. VISADA stebėkite šunį, kol jis žaidžia su bet kokiu žaislu. Reguliariai tikrinkite žaislą dėl galimų pažeidimų ir tučtuojau jį atimkite ir pakeiskite kitu jeigu jis suplyšęs arba sulaužytas  arba  jeigu pamestos atskiros jo dalys. Žaislas skirtas tik gyvūnams. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

596

Jums taip pat galėtų patikti

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: