• −20%
  • Išparduota

Ezydog lemputė augintiniui, balta

Ezydog lemputės šunims yra itin gerai matomos, atsparios vandeniui, turi ilgai veikiančią bateriją ir yra pagamintos iš patvarių, aukštos kokybės medžiagų, todėl nuotykiais su augintiniais galėsite džiaugtis nesirūpindami, jog nematysite savo keturkojo!

25,99 €
20,79 € Sutaupote 20%
Kiekis
Išparduota

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 49€.

  Nemokamas Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją

Savybės:

  • Itin didelis matomumas.
  • Lemputės matomos iki 5 km atstumu, tad Jūsų augintinis net ir smarkiai nuo Jūsų nuklydęs, bus puikiai matomas ir saugus tamsiuoju paros metu.
  • Aukštos kokybės lemputės itin stiprios - gali atlaikyti iki 100 kg apkrovą.
  • Vandenyje, iki 100 metrų gylio, neperšlampa.
  • Pastovus lemputės šviesos režimas - baterija veikia iki 100 valandų; mirksėjimo režimas - iki 250 valandų.
  • Lemputė tvirtinama prie bet kokio augintinio antkaklio, petnešų ar pakinktų.

Spalvos:

Penkios spalvos suteikia galimybę pasirinkti tinkamiausią spalvą konkretiems tikslams.

Oranžinė: esant rūkui ar miglotam orui geltoną spalvą akys mato geriausiai. Geltona spalva nedirgina akių. Ši spalva naudojama  įspėjamiesiems ženklams ir kelio darbams, kuomet vairuotojai privalo  sulėtinti greitį.

Raudona: tai spalva, kuri signalizuoja pavojų, ir yra naudojama  automobiliuose bei kitose transporto priemonėse stabdžių signalams ir kt. tikslams. Mūsų akys yra įpratę atkreipti dėmesį  į šią spalvą. Be to raudona spalva nedirgina akių.

Mėlyna: mėlyna spalva išsiskiria iš įprastų eisme naudojamų šviesos signalų. Ši spalva  turi prevencinį poveikį ir yra naudojama policijos, greitosios pagalbos, gaisrinės mašinose ir avarijos vietose, perspėdama vairuotojus judėti lėčiau.

Balta: balta šviesa yra plačiausiai eisme naudojama spalva. Balta šviesa sklinda greičiau nei spalvota šviesa, todėl ji prasisviečia net per storą kailį.

Žalia: žalia spalva veikia raminančiai ir tyrimai parodė, kad žalią šviesą  mes fiksuojame geriausiai. Ši spalva puikiai tiks esant  saulėtam ir giedram  orui.

EUAPSLAW

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje: