Tjure sultiniai augintiniams: naudojimo galimybės!

person Autorius: Yzipet list Kategorija: Kitos įdomybės Data: comment Komentarai: 0 favorite Paspaudimai: 390
Tjure sultiniai augintiniams: naudojimo galimybės!

Tjure sultiniai ir kokteiliai – iš aukščiausios kokybės mėsos verdami gaminiai šunims ir katėms, skirti pagardinti kasdienį augintinių maistą ar naudoti kaip skystą maisto alternatyvą.

Tjure sultiniai augintiniams: naudojimo galimybės!

Tjure sultiniai ir kokteiliai – iš aukščiausios kokybės mėsos verdami gaminiai šunims ir katėms, skirti pagardinti kasdienį augintinių maistą ar naudoti kaip skystą maisto alternatyvą.

Tjure naudojimo galimybės

Augintinis po operacijos, infekcinių ar virškinamojo trakto ligų.

Sultinys – aukštos kokybės baltymų, riebalų ir mineralų šaltinis. Skystą maistą pasisavinti yra lengviau, todėl Tjure naudojimas gali padėti augintiniui greičiau pasveikti ir atsigauti. Net ir po didelio skysčių organizme netekimo (pvz.: stipraus vėmimo ar viduriavimo) Tjure palaiko vandens balanso organizme atkūrimą.

Sportuojantiems augintiniams.

Sultiniai ir kokteiliai puikiai tinka vartojimui prieš bei po didelio fizinio krūvio, varžybų, bėgimo ar ilgų žygių. Naudodami Tjure užtikrinsite, jog augintinis suvartoja pakankamai skysčių.

Išrankiems augintiniams.

Dėl aukštos kokybės ingredientų ir didelio baltymų bei riebalų kiekio Tjure sultiniai ir kokteiliai intensyviai kvepia. Šis kvapas suvilioja net ir išrankius valgytojus!

Augintiniams, turintiems dantų ar dantenų problemų.

Burnos ligos neretai sukelia skausmą, dėl kurio augintinis gali atsisakyti valgyti sausą maistą. Tjure sultiniai – skystas maistas, kurį lengva pasisavinti. Taip užtikrinsite reikiamą energijos ir maistinių medžiagų kiekį augintiniui, kuris negali valgyti įprasto maisto.

Odos ir kailio sveikata.

Aukštos kokybės baltymai bei aukštos kokybės riebalai užtikrina odos ir kailio kokybę, puoselėja augintinio išvaizdą.

Keičiant augintinio maistą.

Kartais pakeisti augintinio maisto rūšį gali būti sudėtinga. Pavyzdžiui, keičiant riebesnį mažų šuniukų ar kačiukų maistą į suaugusių maistą ar keičiant įprastą maistą į senjorų. Tam, kad perėjimas nuo vieno maisto prie kito būtų harmoningas ir kuo sklandesnis galite naudoti Tjure sultinius ar kokteilius – užpilkite jais sausą maistą.

Norint užtikrinti pakankamą skysčių suvartojimą.

Vyresnio amžiaus augintiniai (ypač katės) linkę sumažinti išgeriamo vandens kiekį. Mažo skysčių suvartojimo pasekmės gali būti šlapimo takų ligos, vidurių užkietėjimas, kraujotakos sutrikimai. Skysta Tjure konsistencija padeda užtikrinti, jog augintinis gaus daugiau skysčių.

Kiti straipsniai šioje kategorijoje

Susiję straipsniai

Komentarai

Komentarų kol kas nėra

Palikite savo komentarą

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis